ŠKD pri ZŠ

Základná škola s materskou školou
Pionierska 2 Brezno
Prejsť na obsah

Mikuláš v MŠ

"Mikuláš v MŠ"
Každé dieťa nedočkavo čaká či sa čižmička naplní sladkosťami, alebo tam nájdu varešku, aby sa lepšie správali.
Aby sme úsmev na detských tvárach vyčarili aj v našej škôlke, dňa 6. decembra nás opäť navštívil Mikuláš aj s pomocníčkou - nezbednou čerticou a dobrým anjelikom.
7/12/2023

Pasovanie prvákov do ŠKD

Dňa 22.11.2023 sa naši malí kamaráti prváci slávnostne zaradili medzi nás klubárov. V ŠKD sme si pre nich pripravili veľkú udalosť „Pasovanie klubárov“. Pred pasovaním ich starší kamaráti prekvapili krátkym programom a zábavnými súťažami v ktorých plnili nenáročné úlohy . Potom museli zložiť sľub v ktorom sľúbili, že sa budú správať tak, ako sa na správneho školáka patrí.
24/11/2023

Putovný tábor ŠKD

Na začiatok prázdnin nám pani vychovávateľky pripravili týždeň plný výletov a zábavy.
Naše letné putovanie sme zahájili vo Zveroparku Žarnovica, kde nás okrem zvieratiek čakal aj rozprávkový okruh s rozprávkami a najmä „kopec zábavy“, kde sme sa mohli dosýta zabaviť.
7/7/2023

Záchranári na besede v ŠKD

Dňa 16.06.2023 do školského klubu detí Motýlik zavítali záchranári z OÚNZ v Brezne, pani doktorka MUDr. Danka Štellerová a záchranár z rýchlej zdravotnej pomoci pán Bc. Michal Dílsky. Besedy sa zúčastnili deti z 1. a 2. oddelenia ŠKD ( žiaci 3.ročníka).
22/6/2023

Hravé športovanie 18

V ŠKD sme máj - mesiac lásky venovali aj láske k pohybu. Súťaže v družstvách, naháňačky trojíc, mrkvičky, útek z väzenia alebo frisbee boli zárukou dobrej zábavy a skvelého využitia voľného času.
29/5/2023

Výletníček – Ľupčiansky hrad

Krúžok Výletníček tentokrát zavítal na Ľupčiansky hrad.
Deti si užili nielen príjemnú turistickú vychádzku, ale sa dozvedeli aj veľa zaujímavostí z histórie nášho kraja. Hrad sa deťom veľmi páčil, ako i obrazy slovenských umelcov vystavené v galérii hradu.
Už sa tešíme na najbližší výlet do Vysokých Tatier.
12/5/2023
Návrat na obsah