Funfest na Dvojke

Základná škola s materskou školou
Pionierska 2 Brezno
Prejsť na obsah

Funfest na Dvojke

Základná škola s materskou školou Pionierska 2, Brezno
Uverejnený v Základná škola · Utorok 11 Jun 2024
FunFest na našej „Dvojke“ 7.jún 2024
Od piatkového rána rozvoniaval v priestoroch školy guľáš... Všetci sa pýtali, čo sa to chystá. No predsa 1.ročník zábavného popoludnia FunFest.
Prípravná čata montovala stany, preliezky, nosila lavice, stoly, nafukovali sa skákacie hrady, zapĺňali sa stánky, pristavovali sa stánky s občerstvením...
O 16.00 to vypuklo!
Pán riaditeľ otvoril 1.ročník festivalu dobrej nálady, zábavy, stretnutí a priateľstva.  Žiaci našej školy, ich rodičia, starí rodičia, súrodenci, bývalí žiaci, sympatizanti a priatelia školy sa rozpŕchli po školskom dvore i vnútorných priestoroch školy. Síce nás na chvíľu rozohnala júnová búrka, ale keď znovu vykuklo slniečko, všetci povyliezali spod stanov, z priestorov školy a festival mohol  pokračovať v plnom prúde.
Skákacie hrady, Doby vežu, lukostreľba, lesná pedagogika, zábavné hry pre mladších i starších, komentovaná prehliadka školy, stánky TV Dvojky, hokejistu M.Faško-Rudáša – bývalého žiaka našej školy, beh s Peťom Fraňom – tiež naším absolventom, kapela z gymnázia, ochutnávky šalátov z našej kuchyne, stánky s chutným občerstvením – legendárne buchty, langoše, voňavá káva, osviežujúce limonády, kofola, cukrová vata, ba aj ten od rána rozvoniavajúci guľáš... To všetko čakalo na tých, čo sa prišli zabaviť, porozprávať sa, oddýchnuť si.
Veľká vďaka patrí organizátorom - vedeniu školy , p.učiteľkám i p.učiteľom, vychovávateľkám, asistentkám, kuchárkam, p.školníkom, p.upratovačkám, žiakom, ktorí priložili ruku k dielu a vytvorili také úžasné popoludnie, ktoré sme mohli stráviť spolu.
Samozrejme i mnohým sponzorom.
Ale najväčšie poďakovanie patrí pani Mgr. Adriane Zákalickej, ktorá dokázala spojiť toľkých ľudí pre dobrú vec.
Vďaka za 1.ročník FunFestu. Tešíme sa na ten budúcoročný.  Návrat na obsah