Miniškola s Guľkom-Bombuľkom - 5. deň

Uverejnený v Základná škola · Piatok 14 Jul 2023
Miniškola s Guľkom-Bombuľkom
Deň piaty...
Olympiáda zábavných disciplín bola lákadlom pre našich prváčikov. Začala poriadnou rozcvičkou a rozbehaním na atletickej dráhe. Skákanie cez pozemný rebrík, triafanie raketiek na cieľ, kopanie lopty do bránky, jazda obratnosti na kolobežke, skákanie vo vreci, chôdza s loptičkou na tenisovej rakete a triafanie loptičiek do vedier nebolo žiadny problém!
Víťazom bol každý jeden športovec, pretože všetci zvádli všetky disciplíny. Za odmenu im na krkoch viseli Bombuľkove medaily.
Nastal čas rozlúčky s novými kamarátmi, budúcimi spolužiakmi, s pani učiteľkami a pani vychovávateľkami. A, samozrejme, s Guľkom-Bombuľkom! Zažili sme spoločne veeeľa zaujímavých chvíľ, všeličo sa dozvedeli, aj vyskúšali.
Ďakujeme rodičom za dôveru, s ktorou nám zverili svoje deti. Ďakujeme deťom, že to nevzdali a každé ráno prichádzali s radosťou. Pracovali usilovne ako včeličky ☺. Nech im záujem a chuť chodiť do školy vydrží čo najdlhšie!
Všetkým želáme pekné leto plné pohody a slniečka!