Uverejnený v Základná škola · Štvrtok 16 Feb 2023
Sviatok sv. Valentína
14. február je dňom, kedy si ľudia navzájom prejavujú lásku, náklonnosť, či priateľstvo. Dávajú si rôzne darčeky, maličkosti, sladkosti, kvety a iné prekvapenia, ktorými chcú potešiť svojich najbližších. Lásku si samozrejme prejavujeme po celý rok nielen darčekmi, niekedy stačí milé slovo, pochvala, povzbudenie, či pekný úsmev k tomu, aby sme urobili sebe i druhým deň krajším a zmysluplnejším.
Na našej škole sme si sviatok sv. Valentína pripomenuli aj na vyučovaní  anglického jazyka. Cieľom bolo nielen rozšírenie slovnej zásoby k téme (osemsmerovky, kvízy, valentínske kartičky, posluchové aktivity) ale najmä podpora vzájomnej spolupráce, priateľských vzťahov a pozitívnej klímy v skupinách.
Ďakujeme všetkým žiakom za vytvorenie príjemnej atmosféry a skrášlenie areálu našej školy.