Uverejnený v Základná škola · Nedeľa 11 Dec 2022
Sobotné dopoludnie 10.12.2022...
Jedáleň zmenená na tržnicu plnú neobyčajne krásnych vianočných ozdôb od výmyslu sveta. Vzduchom sa niesla vôňa ihličia, čerstvo pečených oblátok, horúcej čokolády, či vianočného punču.  Malí predavači s nadšením ponúkali svoje výrobky usmievajúcim sa zákazníkom. Tí mali veru problém vybrať si, všetko bolo vyrábané a pripravované s láskou už mesiac dopredu. Žiaci svoje úsilie zavŕšili  na tvorivých dielňach v piatok 9.12.2022.

Na jarmoku nechýbal detský kútik, kde si drobce spolu s pani asistentkami sami vyrábali ozdoby, kým rodičia trávili čas nákupom, či len tak rozhovormi so známymi. Deviataci im dokonca pripravili Minikaviarničku. Veríme, že návštevníci odchádzali spokojní a že sa nám podarilo vytvoriť priestor na zastavenie, priateľské rozhovory a dospelákom aj na čas strávený so svojimi deťmi.

Naši žiaci a detičky z MŠ Hradby sa perfektne pripravili.  Samozrejme spolu s rodičmi aj pedagógmi. Všetkým patrí veľké ĎAKUJEME!

Zdroj článku: