Hodina deťom

Hodina deťom

Uverejnený v Základná škola · Streda 27 Mar 2024
Hodina deťom je celoročná verejná finančná zbierka organizovaná Nadáciou pre deti Slovenska od roku 1999. Výťažok zo zbierky putuje na podporu užitočných a jedinečných projektov zameraných na rozvoj osobnosti a tvorivosti u detí, rozvíjanie ich individuálneho potenciálu v závislosti od ich zdravotného stavu, talentu či hendikepu, skvalitňovanie školského prostredia, budovanie komunít i bezpečného prostredia pre deti, ale aj na intervenčné projekty, ktorých cieľom je riešiť problémové situácie detí.

Dňa 21.3. prebiehala, vďaka žiakom ZŠ s MŠ Pionierska 2 Brezno, zbierka aj v uliciach nášho mesta. Žiakom sa podarilo vyzbierať v tomto jubilejnom 25. ročníku úžasných 531,45 Eur, za čo všetkým, ktorí prispeli, zo srdca ďakujeme.