Na Mestskom úrade v Brezne

Na Mestskom úrade v Brezne

Uverejnený v Materské školy · Piatok 17 Mar 2023
Na Mestskom úrade
V rámci témy týždňa" ...rodným mestom..." sme s predškolákmi zo sovičkovej / 5.tr./ a včielkovej triedy / 4.tr./ boli dňa 16.3. 2023 na exkurzii na Mestskom úrade v Brezne. Prijal nás p. viceprimátor Mgr. Andrej Barančok s pani sekretárkou Líviou Machničovou. Pod ich záštitou sme sa stretli s mestskými policajtmi a mali sme možnosť si aj pozrieť ich nové auto na elektrický pohon, ktoré je veľkým prínosom z hľadiska životného prostredia.
Na mestskom úrade nás prijali v obradnej sieni, kde si deti samy vyrobili medaily s pečaťou Brezna. Nahliadli sme aj do kancelárie pána primátora, kde nám pán viceprimátor porozprával o ich práci a dôležitosti pre ľudí v meste.
Téma pre deti bola veľmi zaujímavá, do škôlky sme odchádzali plný nových informácii a dojmov.
Zdroj článku: